Alpy

Jízda kabrioletem není luxus, ale životní styl. Kdo si to jednou vyzkouší, většinou u toho zůstane a pořídí si jen jiné auto podle svých snů a představ. A stejně takové to bylo s námi a s mnoha kamarády, kterým jsme kabriolet půjčili a oni si pak pořídili vlastní. Pokud začínáte a chcete si udělat hezký výlet, stačí Vám Česká republika, kde je plno krásných míst.

Pokud jste již zkušenější cestovatelé a nebo v mnoha případech motorkáři jako my, kteří mají za sebou výlety do Alp  na motorce, zjistíte, že výlet kabrioletem do Alp je úplně něco jiného. Při krásném počasí je jízda s otevřenou střechou velice příjemný a romantický zážitek. Máte výhled na všechny strany, vítr Vám příjemně fouká do vlasů a Vy si vychutnáváte jízdu se silným šestiválcovým motorem a příjemný zvuk, který tyto motory mají. A najednou zjistíte, že do Alp to vlastně není daleko, že je Alpy krásné vidět z auta bez střechy, že jsou opravdu krásné a že mají plno krásných silnic s fantastickými zatáčkami a možností výletů, jako jsou lanovky, jezera, zámky a plno jiných míst.

Prostě Alpy doporučujeme všem začínajícím i pokročilým cestovatelům, kteří si chtějí výlet a jízdu kabrioletem opravdu užít. Alpy jsou veliké a samozřejmě je nemáme procestované celé. Ale co víme, o to se s Vámi rádi podělíme a dáme typ na výlet.


Inspirace

na výlety do rakouských Alp či k italským jezerům můžete nalést v naší fotogalerii.