bmw 3.0
BMW Z4 sDrive 35i
BMW Z4M
bmw M5

Automobily

Připravili jsme pro Vás nabídku oblíbených aut s výkonem od 231 do 507 koní a to jak kabriolety, tak i auta s pevnou střechou.

Kabriolet pouze se dvěma sedadly, pro řidiče a spolujezdce, se nazývá roadster. Typickým roadsterem je BMW Z4, které jsme pro Vás připravili v několika variantách. Tyto roadstery jsou léty prověřená auta pro milovníky sportovní jízdy. Mimo perfektních jízdních vlastností mají i hodně výkonné topení, takže pokud vysloveně nemrzne, je v nich příjemná jízda třeba i v chladnu. 

Roadstery Z4 s plátěnou a elektricky ovládanou střechou se dělaly do roku 2008, kde nejlepším a nejsilnějším modelem byl model Z4M. Z této řady půjčujeme model Z4 3.0 s 231 koňmi a model Z4M s 343 koňmi.

Od roku 2009 mají kabriolety BMW pevnou střechu. V této kategorii půjčujeme model Z4 sDrive 35i s 306 koňmi.

Vrcholným modelem BMW je řada M5. Není to sice kabriolet, ale s jeho motorem V10 a výkonem 507 koní si opravdu jízdu užijete. 

Všechna tato auta dobře známe, máme s nimi najeto mnoho kilometrů a proto Vám je nabízíme k zapůjčení. Věříme, že si s nimi užijete spoustu zábavy, najedete mnoho příjemných kilometrů a budete vzpomínat na krásné zážitky.